HARDDİSK, TABLET, TELEFON, USB, SD VE MİCROSD KARTLARDAN BİLGİ KURTARMA

Bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde pek çok uygulama, şarkı, fotoğraf ve video saklıyorsunuz. Bilgisayarınızı sosyalleşmek, alışveriş yapmak, bankacılık, e-posta ve İnternet üzerinden ders almak için kullanıyorsunuz. Oyunlar oynuyorsunuz – kendi başınıza veya başkalarıyla. Buna bir düzine kullanışlı uygulamayı ekleyin. Bir de iş var tabii. Tüm o sunumların, PDF’lerin, çalışma sayfalarının ve belgelerin kapladığı yer insanı şaşırtıyor.

Günümüzde, verilerin çoğunluğu dijital ortamlarda saklanır. Modern teknolojiler, çalışma zamanımızı kısaltmak ve yaşamı daha konforlu hale getirmek gibi birçok avantaj sunuyor. Bununla birlikte verileri dijital ortamda saklamak, iş işten geçtikten sonra fark edilen birçok tehlikeyi de beraberinde getirir. Hiçbir teknolojinin ve korunma yönteminin tamamen risk taşımadığını söylemek doğru olmaz. Bu anlam da verinin dijital ortamda saklanması da beraberinde bir takım riskleri doğurur. Verilerin dijital ortamlarda güvenli ve sağlam olarak yedeklenmemesi, ancak veri kaybı yaşandığında ortaya çıkar.

Hard diskte herhangi bir nedenden dolayı veri kaybı meydana gelmişse hiçbir müdahale yapılmadan işin uzmanı kurum ve kişilere danışılmalı ve analiz süreci ile başlayan veri kurtarma işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Şirketimiz her türlü hard disk, depolama aygıtları, USB bellek, cep telefonu, tablet çözümleri için data kurtarma hizmeti vermektedir.

Birçok firmaya verdiğimiz data kurtarma hizmeti ile bölgemizin en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.
Şunu biliyoruz ki, Veri kurtarma alanındaki başarımız hiçbir zaman tesadüfi olmamıştır.

SİZİ BEKLİYORUZ...

Bilgisayarınızın şifresini unuttunuz veya sabit diski bozuldu. Çok önemli fotoğraf ve dosyalarınızı nasıl kurtaracağınızı bilmiyorsunuz. 

O halde gelin, verilerinizi en güç şartlarda kayıpsız bir şekilde nasıl kurtaracağınıza bakalım.

Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimiz