BİLGİSAYAR VE OEM ÜRÜNLERİ SATIŞI

Kurumsal Bilişim – Donanım ürünleri konusunda 25 yıllık tecrübemizle sizlere hem çok geniş hizmet sunabilir hem de toptan fiyatlarla sistemlerinizi en ekonomik maliyetle kurmanızı sağlarız.

Servis desteğimizle donanım ve yazılım ürünlerinizin olası sorunlarına geniş destek hizmeti alabilirsiniz. Toplu Bilişim-Donanım ürünleri alımlarınıza özel çözümler ve fiyatlar sunulur.

Destek hattımızı arayarak konu hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Yerinizde taleplerinizi dinlemek ve çözümler üretmemizi isteyerek ziyaret talebinde bulunabilirsiniz.

MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR

İster ofiste, işinizde kullanın, ister oyun oynayın. İhtiyaç veya talebinize göre masaüstü bilgisayar dizayn edilir. İstemiş olduğunuz programlar kurulur ve çalışır durumda teslim edilir. İsterseniz gerekli eğimleri de verebiliriz.

MONİTÖR VE EKRAN KARTLARI

Led, IPS, Dokunmatik, PLS monitörlerde marka bağımsız olarak hizmetinizdeyiz.

Monitör tercihinizde, ekran boyutu, üretim teknolojisi, çözünürlük, ölü piksel garantisi, yenileme ve tepkime süresi, hoparlörü olup olmamasına, usb çoklama desteğine dikkat etmelisiniz.

Ekran kartı alımında kullanım alanı (Oyun, 3D modelleme,..), Bellek miktarı ve veriyolu genişliği, Bellek ve çekirdek hızı ve en son fiyat/performasına dikkat etmelisiniz.

HARDİ DİSK - HARİCİ DİSKLER - USB BELLEKLER

Hard Disk alırken günümüzde markadan önce dikkat edilmesi gereken kısım üretim teknolojisidir. Piyasada artık SATA diskler azalırken, SDD dediğimiz diskler boy gösteriyor.

SATA disklerde arıza durumunda veri kurtarma mümkün olurken, bozulması zor olan SSD hard disklerde bozulması durumunda veri kurtarma daha zor olmaktadır.

Harici ve USB disk alımlarında USB 3.0 ve üzeri desteği olan disk ve bellekleri almanız hız bakımından daha uygun olacaktır.

SİZİN İÇİN EN İYİ OLAN…

Bilgisayar, OEM ve çevre birimleri satışında fiyatına veya karlılığına göre değil müşterimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek ürün ve markaları seçiyoruz.

Ürün satışı ile birlikteliğimiz sona ermiyor aksine yeni başlıyor. Her daim destek olarak yanınızdayız.